Підрозділи радіочастотного моніторингу УДЦР виявили минулого тижня в Україні 131 порушення з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України».  З яких 78 – експлуатація незаконно діючих пристроїв, 53 – порушення умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів виданих Українським державним центром радіочастот.

Найбільшу їх кількість зафіксовано на Одещині (23), Хмельниччині (17), Рівненщині (16) та Миколаївщині (14). Майже всі з них пов’язані з незаконним наданням послуг  широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтерент).

Також фахівцями виявлено та усунено дію 5 джерел радіозавад.

За період з 6 по 12 березня спеціалістами УДЦР складено 57 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Крім того, фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 556 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  909 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 629  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 16891 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Майже всі з них на мережі мобільного зв‘язку.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 58 випробувань продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search