На цьому наголосив начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк  під час планової наради, що відбулася сьогодні, 28 серпня 2012 року.

На нараді, де керівники структурних підрозділів УДЦР звітували про результати діяльності підрозділів за попередній тиждень та визначались із планами робіт на найближчий період, обговорено широке коло питань, які стосуються видачі сертифікатів та дозвільних документів, автоматизації виробничих процесів, науково-методичної роботи тощо.

Значну увагу приділено міжнародній діяльності підприємства. Зокрема, представники УДЦР готуються до участі в регіональному семінарі МСЕ для країн РСЗ з перспектив використання Ка-діапазону для супутникових систем зв’язку, а також в засіданні проектної групи СЕПТ CPG PTA з питань підготовки до ВКР-15. Крім того, 13-14 вересня на базі УДЦР планується провести засідання Робочої групи РСЗ по управлінню радіочастотним спектром.

Окремо йшлося про підготовку до Міжрегіонального форуму МСЕ на тему: „Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом для країн СНД та Європи”, що проводитиме НКРЗІ спільно з МСЕ та який відбудеться 11-13 вересня 2012 року в Українському державному центрі радіочастот.

Оцінюючи на нараді хід робіт з радіочастотного моніторингу, керівник підприємства Павло Слободянюк підкреслив: „Нам потрібно підвищити ефективність виконання заходів з усунення виявлених порушень користування РЧР!” Начальник УДЦР у зв’язку з цим визначив конкретні завдання відповідальним за цей напрямок посадовим особам.

Порушено на нараді й питання реалізації Плану розвитку УДЦР на 2012 рік.

Start typing and press Enter to search