В Українському державному центрі радіочастот відбулася виробнича нарада, присвячена підсумкам діяльності підприємства у I кварталі 2010 року.

2010-04-20_p01

У нараді, яка пройшла під головуванням начальника УДЦР, взяли участь заступники начальника Центру та керівники структурних підрозділів.

2010-04-20_p02

 

З доповіддю щодо результатів виробничої діяльності підрозділів Центру виступив начальник УДЦР Павло Слободянюк.

 

За його словами, виробничі показники підприємства в цілому покращуються. Фінансовий план I кварталу виконаний.

 

Найкращих результатів досягло управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (УРЗП). Виконання плану доходів цього підрозділу становить 205%. Збільшення фінансових надходжень відбулося за рахунок впровадження в Україні автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів.

 

Іншим джерелом, що дозволило збільшити доходи підприємства є зростання обсягів надання послуг замовникам. Це стосується оформлення висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, оформлення дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, координації частотних присвоєнь РЕЗ України та інших країн.

 

Значну роботу проведено, підкреслив начальник Центру, з оформлення дозвільних документів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП, а також дозволів на їх реалізацію.

 

Ефективно також здійснювалися інструментальна оцінка параметрів вимірювання РЕЗ, опрацювання заявок на усунення дії джерел радіозавад, усунення порушень користування РЧР, вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж, робота з сертифікації продукції тощо.

 

Павло Слободянюк відзначив, що за високими показниками підприємства стоїть сумлінна робота кожного працівника.

 

2010-04-20_p03

– Якщо ми збережемо цей темп роботи у подальшому – успіх гарантований, – підкреслив він.

 

Керівник підприємства також визначив пріоритетні завдання, які є передумовою успішного виконання Плану розвитку підприємства на 2010 рік.

Start typing and press Enter to search