Основою успіху підприємства у 1 кварталі 2012 року є ефективна робота усього колективу. На цьому наголосив сьогодні, 10 квітня, начальник УДЦР Павло Слободянюк під час підбиття підсумків виробничої діяльності підприємства за перші три місяці поточного року.

— План доходів УДЦР виконав на 114 %, — сказав він. — Найкращий показник має управління радіочастотних присвоєнь. Збільшення доходів цього структурного підрозділу відбулося завдяки виконанню робіт з розрахунків електромагнітної сумісності (ЕМС) радіоелектронних засобів та видачі висновків щодо ЕМС обладнання стільникового та радіорелейного зв’язку.

Павло Слободянюк також відзначив суттєвий внесок у загальні результати підприємства працівників управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, Центру сертифікації, управління радіочастотного моніторингу та управління телекомунікацій.

Завдяки успішній роботі фахівці структурних підрозділів за три місяці 2012 року надали 12429 дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, 6963 висновки щодо ЕМС РЕЗ, скоординували 620частотних призначень для РЕЗ України та 2630 для РЕЗ інших країн. Здійснено 38194 заходи з технічного радіоконтролю, оформлено 1403 дозвільних документів на ввезення з-за кордону 1504031РЕЗ та ВП, з них 894436 мобільних терміналів. Проведено 264 заходи з вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж тощо.

Керівник УДЦР також високо оцінив виробничі здобутки Центру сертифікації. Орган з оцінки відповідності, наприклад, успішно витримав перевірку, що проводило Національне агентство з акредитації, провів і відповідно оформив 264 сертифікаційних випробування.

Крім цього, на базі випробувального центру були вперше й успішно проведені довготривалі випробування продукції на стійкість до впливу кліматичних факторів.

Одним із ключових напрямів, як зауважив начальник підприємства, була робота, що спрямована на удосконалення та автоматизацію виробничих процесів. Зокрема, здійснювалася підтримка та супроводження програмного забезпечення — системи управління радіочастотним спектром на базі ICS Manager, автоматизованої системи «Парус», системи електронного документообігу, системи радіомоніторингу земних станцій супутникового зв’язку «GEOMON» тощо.

Сталий розвиток підприємства, зазначив Павло Слободянюк, також пов’язаний з активною і плідною міжнародною діяльністю. Вдалося посилити цей вектор роботи, що дозволило розширити спектр взаємодії з міжнародними організаціями телекомунікаційної сфери. Важливою подією стала участь працівників УДЦР у Всесвітній конференції зв’язку 2012 року.

Керівник підприємства також розповів про найближчі плани щодо розвитку інфраструктури Центру.

Start typing and press Enter to search