13534249932012-10-30_– Нашої постійної уваги потребує робота з персоналом. Тільки системний підхід до добору працівників, їх професійного навчання та планування кар’єрного зросту сприятимуть успішному вирішенню завдань, які постають перед підприємством сьогодні, та дозволять з упевненістю дивитися у перспективу, – з цих слів розпочав виступ перед керівниками філій Українського державного центру радіочастот начальник УДЦР Павло Слободянюк під час наради з підбиття підсумків виробничої діяльності за третій квартал та дев’ять місяців поточного року.

Охарактеризувавши стан з кадрової роботи та підвищення кваліфікації, керівник підприємства перейшов до оцінки виконання за звітний період робіт із здійснення частотних присвоєнь. За цей період, відзначив він, зокрема, підготовлено та надано НКРЗІ 367 висновків щодо можливості ліцензування РЧР України, надано понад 21000 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та понад 35000 дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування.

Фахівці УДЦР, як зазначалося, брали участь в діяльності робочих органів МСЕ, СЕПТ, РСЗ і декількох міжнародних конференціях, симпозіумах і семінарах, присвячених управлінню користуванням радіочастотним ресурсом, та скоординували понад 1500 присвоєнь радіочастот для РЕЗ України, а також понад 10000 присвоєнь радіочастот для РЕЗ інших країн.

Детально було розглянуто питання розвитку стаціонарної та мобільної компоненти системи технічного радіоконтролю УДЦР, організації радіочастотного моніторингу та виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад.

На нараді також підкреслювалося, що, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, суттєво збільшилися загальні показники виконання робіт з первинного технічного контролю РЕЗ та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Йшлося про участь спеціалістів підприємства у здійсненні державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України та за ринком телекомунікацій, виконання робіт із сертифікації продукції, підтвердження відповідності, автоматизацію виробничих процесів підприємства тощо.

Значне місце під час наради відведено розгляду діяльності УДЦР та філій з організації та проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж загального користування, ефективності взаємодії із Міністерством внутрішніх справ та Службою безпеки України.

Насамкінець наради начальник УДЦР Павло Слободянюк наголосив на необхідності зосередити зусилля на реалізації планів та завдань, намічених на четвертий квартал, з більш високими виробничими показниками завершити цей рік та закласти міцне підґрунтя на рік наступний.

За підсумками фінансово-господарської діяльності у третьому кварталі 2012 року, кращими визнані Донецька та Черкаська філії Українського державного центру радіочастот.

Start typing and press Enter to search