2011-04-07-zvit-04

Про це начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк заявив під час презентації Річного звіту НКРЗ „Стан розвитку галузі зв’язку в Україні та результати діяльності НКРЗ у 2010 році”.

 

– Система радіочастотного моніторингу, – підкреслив керівник підприємства, – є головним інструментом оцінки ступеню використання радіочастотного ресурсу, перевірки дотримання користувачами порядку користування РЧР, підвищення ефективності його використання, а також забезпечення беззавадової роботи радіоелектронних засобів.

 

Павло Слободянюк повідомив, що у складі системи радіочастотного моніторингу УДЦР нараховується 234 стаціонарних станції радіоконтролю, що розгорнуті в 97 містах України, 131 мобільна станція та унікальні вимірювальні лабораторії, а також понад 130 портативних вимірювальних засобів – аналізаторів спектра, вимірювальних та моніторингових приймачів, пеленгаторів тощо.

 

Крім того, в УДЦР розгорнута станція супутникового моніторингу, яка  інтегрована до міжнародної системи радіомоніторингу.

 

Павло Слободянюк також відзначив, що система радіочастотного моніторингу постійно розвивається та вдосконалюється. Наприклад, в 2010 році введено в експлуатацію 4 стаціонарних та 4 мобільних станції радіоконтролю, 11 мобільних станцій радіоконтролю модернізовано.

Start typing and press Enter to search