В Українському державному центрі радіочастот відбулася виробнича нарада, присвячена підбиттю підсумків господарсько-фінансової діяльності підприємства за другий квартал поточного року.

 

Начальник УДЦР Павло Слободянюк на початку наради висловив подяку працівникам підприємства за професійну роботу під час проведення в Україні ЄВРО-2012. Майстерність фахівців, як відзначив він, отримала досить високу оцінку як в Україні так і на міжнародному рівні.

2012-07-24-1

Керівник підприємства наголосив, що УДЦР виконав план доходів на 116%. Найкращих показників досягло управління радіочастотних присвоєнь. Успіху у виконанні плану сприяло багато чинників. Вони, зокрема, пов’язані з роботою щодо розгляду заяв, з розрахунків ЕМС РЕЗ та видачею висновків, а також у зв’язку з активним розвитком та розширенням мереж стільникового зв’язку стандарту CDMA-800.

Високих виробничих показників УДЦР досягнуло також за рахунок діяльності управління РЕЗ та ВП, управління телекомунікацій, управління радіочастотного моніторингу та Центру сертифікації.

За оцінкою керівника, фахівці УДЦР успішно провели роботи з підготовки висновків щодо ЕМС РЕЗ, видачі дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, проведення частотоприсвоєнь для РЕЗ України та РЕЗ інших країн, виконання заходів з технічного радіоконтролю та опрацювання заявок щодо усунення дії джерел радіозавад.

За другий квартал УДЦР оформив 1501 дозвільних документів на ввезення з-за кордону 1837001 РЕЗ та ВП, з яких 1151836 мобільних терміналів. Провів 219 заходів з вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж, оформив 285 протоколів сертифікаційних випробувань та видав 97 сертифікатів відповідності.

2012-07-24-2

Також плідно попрацювали фахівці задля подальшої автоматизації виробничих процесів, технічної підтримки програмного забезпечення, яке використовується у структурних підрозділах УДЦР. Розглядаючи цей напрям діяльності Павло Слободянюк наголосив, що піднесення рівня автоматизації філій підприємства є сьогодні одним з важливих завдань, яке стоїть перед УАДП.

Павло Слободянюк також визначив низку першочергових завдань, на виконанні яких слід зосередити зусилля колективам структурних підрозділів. Це, зокрема, питання, пов’язані з ефективністю радіочастотного моніторингу, розвитком інфраструктури та виробничого середовища, поліпшенням умов праці працівників.

2012-07-24-3

Підсумовуючи нараду, керівник підприємства відзначив, що в цілому УДЦР знову продемонстрував стабільність результатів виробничої діяльності.

– А це, як говорять, – додав він, – є ознакою майстерності фахівців.

Start typing and press Enter to search