В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки виробничої діяльності у 3 кварталі 2012 року.

2012-10-17_01

На нараді, в якій брали участь заступники начальника УДЦР та керівники структурних підрозділів, виступив начальник підприємства Павло Слободянюк. Він відзначив, що колектив УДЦР впродовж третього кварталу поточного року працював добре. План доходів виконано на 123 %. Найкращих показників досягли управління радіочастотних присвоєнь і управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Перевиконали план також Центр сертифікації, управління телекомунікацій та управління радіочастотного моніторингу.

2012-10-17_02

Начальник УДЦР детально оцінив діяльність кожного структурного підрозділу підприємства. Схвальний відгук отримали спеціалісти управління науково-методичного забезпечення. Робота, яку вони провели і яка пов’язана з оцінкою якості надання послуг мобільного зв’язку в Україні, дозволила відтворити реальну картину діяльності операторів у більшості обласних центрів. Цей напрям діяльності і надалі буде підлягати постійному науковому супроводу.

Особливий акцент в доповіді зроблено на питаннях професійної підготовки кадрів. Задля цього на підприємстві розроблено і впроваджено систему дистанційного тестування через мережу Інтернет за різними напрямами. На переконання Павла Слободянюка, це дозволить уникнути помилок як в доборі працівників, так і при виконанні ними функціональних обов’язків.

На нараді також дано позитивну оцінку діяльності управління автоматизації діяльності підприємства, працівники якого здійснюють супроводження та технічну підтримку програмного забезпечення, що використовується, та управління експлуатаційно-технічного забезпечення. Проведена в УДЦР робота, зазначив Павло Слободянюк, дає підстави бути впевненими в готовності нашого господарства до чіткої роботи в осінньо-зимовий період.

Значну увагу керівник Українського державного центру радіочастот приділив стану виконання плану розвитку підприємства на 2012 рік, а також визначив завдання з підготовки плану розвитку УДЦР на 2013 рік.

— Ми повинні відпрацювати конкретну і обґрунтовану стратегію наших подальших дій, — наголосив у зв’язку з цим Павло Слободянюк. — Врахувати тенденції і перспективні завдання. А головне — передбачити, що реалізація плану розвитку підприємства має сприяти всебічному задоволенню потреб користувачів РЧР.

Start typing and press Enter to search