Сьогодні, 23 січня 2012 року, у м. Женева (Швейцарська конфедерація) під егідою Міжнародного союзу електрозв’язку урочисто відкрилася Всесвітня конференція радіозв’язку (ВКР-12).

 

До складу української делегації, яка бере участь у заході, увійшли представники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, а також Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

2012-01-23

Учасники конференції розглядатимуть важливі для галузі зв’язку України питання розвитку систем рухомого зв’язку та супутникових служб.

Як повідомив начальник УДЦР Павло Слободянюк, що вийшов на зв’язок з нашим прес-центром із Женеви, на цьому форумі буде обговорено комплекс питань, пов’язаних з використанням радіочастотного спектру для  забезпечення безпеки роботи авіаційних систем і впровадженням нових систем повітряної рухомої служби, використанням радіочастотного спектру для радіомовної супутникової служби, визначенням потреб радіолокаційної та радіонавігаційної служб у радіочастотному спектрі, а також впровадженням нових цифрових технологій для морської рухомої служби.

Делегація від України під час ВКР-12 проводитиме захист інтересів України у сфері користування РЧР на міжнародному рівні та забезпечуватиме захист діючих і запланованих до впровадження в Україні радіоелектронних засобів загальних та спеціальних користувачів.

Для довідки

Україна як держава-член МСЕ бере участь у роботі ВКР на виконання своїх міжнародних зобов’язань за Статутом і Конвенцією МСЕ. Всесвітні конференції радіозв’язку проводяться кожні чотири роки. На них переглядають Регламент радіозв’язку, розглядають питання міжнародного характеру щодо нових потреб користувачів у радіочастотному ресурсі, шукають шляхи підвищення ефективності його використання та впровадження передових досягнень у сфері розробки нових радіотехнологій.

Start typing and press Enter to search