Про це повідомив начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк, оцінюючи результати виробничої діяльності управління радіочастотного моніторингу підприємства.

 

За словами керівника УДЦР, завдання, пов’язані з радіочастотним моніторингом та забезпеченням електромагнітної сумісності РЕЗ, спеціалістами УРЧМ виконані успішно. Приріст доходів підприємства від цього виду діяльності складає майже 75%.

 

Результативній роботі цього структурного підрозділу сприяли не тільки високий фаховий рівень персоналу з проведення радіоконтролю, але й оснащення УРЧМ технічними новинками.

 

– За рік, що минув, – відзначив Павло Слободянюк, – технічний парк УРЧМ поповнився багатьма новими засобами зв’язку для проведення радіочастотного моніторингу. Зокрема, стаціонарною станцію радіоконтролю АИК-С-ES на РКП „Перова”, мобільними станціями радіоконтролю ССТК-2, РМ1300-Р3/5МL, АРК-ОРКБС-10L.

 

У рамках заходів з технічного переоснащення здійснено також перехід до нового типу станцій радіоконтролю, побудованих на базі цифрових приймачів типу TSML та аналізаторів сигналів типу FSV, а також забезпечено введення в експлуатацію обладнання системи моніторингу земних станцій супутникового зв’язку „GEOMON” та системи контролю руху мобільних станцій радіоконтролю.

 

Крім того, дві діючі мобільні станції радіоконтролю модернізовано модулями радіоконтролю цифрового стільникового зв’язку стандартів UMTS/CDMA.

 

Введення в експлуатацію нових засобів технічного радіоконтролю, як підкреслив керівник підприємства, дозволить фахівцям цього структурного підрозділу ефективніше здійснювати радіочастотний моніторинг.

 

У 2009 році засобами технічного радіоконтролю УДЦР було зафіксовано 429порушень щодо користування радіочастотним ресурсом. З них – 364випадки, які пов’язані з роботою на випромінювання РЕЗ без дозволів на експлуатацію від Українського державного центру радіочастот. Найбільше виявлених порушень припадає на таку радіотехнологію, як цифровий стільниковий зв’язок (181).

Start typing and press Enter to search