В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада, на якій підсумовано виробничу діяльність підприємства за 2012 рік.

Оцінку стану виконання плану і завдань, поставлених перед колективом, зробив начальник УДЦР Павло Слободянюк.

2013-02-13_01

Керівник підприємства відзначив, що завдяки злагодженій роботі колективу минулий рік відзначений досить вагомими виробничими здобутками. План доходів виконано. Безсумнівним лідером тут є управління радіочастотних присвоєнь. Високі показники також мають управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, управління радіочастотного моніторингу, Центр сертифікації.

2013-02-13_02

У 2012 році підприємство успішно виконало низку важливих державних завдань, зокрема, телекомунікаційного забезпечення ЄВРО-2012. Професіоналізм працівників УДЦР на цьому заході, активна участь фахівців в роботі МСС та інших Міжнародних організацій галузі зв’язку отримали високу оцінку з боку Генерального секретаря Міжнародного союзу електрозв’язку п. Хамадуна Туре.

Багато в чому високі результати виробничої діяльності досягнуто завдяки злагодженій і відповідальній роботі управління автоматизації діяльності підприємства, яке здійснювало впровадження та технічну підтримку програмного забезпечення. Схвальний відгук про роботу отримали і фахівці управління науково-методичного забезпечення. Вагомими досягненнями цього підрозділу, наприклад, є створення і впровадження в УДЦР програмного забезпечення для розрахунків ефективності функціонування систем радіомоніторингу і електромагнітної сумісності засобів радіоконтролю на місці їх розташування, розроблення технічних основ забезпечення сумісності РЕЗ CDMA і UMTS у прикордонній зоні у смузі частот 880-890 МГц., тощо.

Успішне виконання виробничих завдань, наголосив Павло Слободянюк, знаходиться у прямій залежності від рівня кваліфікації працівників. Важливим, на погляд керівника підприємства, є не тільки підвищення їх кваліфікації у вищих навчальних закладах, на спеціальних курсах, семінарах, а й активне залучення всього технічного персоналу до дистанційного навчання і тестування через мережу Інтернет, яке проводить сектор навчально-методичної роботи.

Значну увагу на нараді приділено й стану виконання плану розвитку підприємства на 2012 рік, а також визначенню завдань з розвитку УДЦР на 2013 рік.

Як наголосив керівник підприємства, пріоритетними напрямами мають стати подальша оптимізації діяльності всіх структурних підрозділів, модернізація устаткування й автоматизація виробничих процесів.

Start typing and press Enter to search