В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки виробничої діяльності підприємства за перше півріччя 2010 року.

 

На нараді за участі заступників начальника УДЦР, керівників структурних підрозділів та начальників філій підприємства з доповіддю виступив начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк. Характеризуючи діяльність колективу він відзначив, що основні здобутки є, певною мірою, унікальними і мають тенденцію до зростання.

 

– Такими результатами – підкреслив він, – можна лише пишатися, і в той же час робити все для їх покращення.

 

2010-08-02_p01

Павло Слободянюк детально проаналізував роботу регіональних філій за основними напрямами діяльності і досягнутими показниками, зупинився на недоліках і проблемах, шляхах їх усунення, а також визначив основні завдання на друге півріччя 2010 року.

 

Оцінку результатам діяльності філій з питань здійснення присвоєнь радіочастот та автоматизації документообігу на підприємстві дав перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров.

 

Заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко розповів про те, як філії здійснюють радіочастотний моніторинг та ведуть боротьбу з незаконно діючими пристроями та радіозавадами.

 

З підсумками господарської діяльності ознайомив керівників структурних підрозділів заступник начальника УДЦР із загальних питань Вадим Ковальський.

 

Про стан проведення вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж впродовж першого півріччя розповів заступник начальника УДЦР з питань ІТ-технологій Андрій Кудрицький.

 

Заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко у виступі зосередив увагу на основних результатах діяльності з регулювання процедур ввезення і реалізації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та їх попереднього технічного контролю.

 

Підсумки наради підбив начальник УДЦР Павло Слободянюк. Він, зокрема, подякував всім керівникам філій і фахівцям за плідну працю й висловив впевненість в тому, що злагоджена діяльність структурних підрозділів і кожного працівника на дорученій ділянці дозволить успішно виконати завдання, що поставлені перед колективом.

2010-08-02_p02

За підсумками виробничої та фінансово-господарської діяльності, як відзначалося, кращих показників досягли Дніпропетровська, Львівська, Івано-Франківська, Донецька, Вінницька, Закарпатська, Кримська, Полтавська та Чернігівська філії.

Start typing and press Enter to search