Сьогодні в Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки виробничої діяльності за III квартал 2011 року.

 

Оцінюючи результати праці колективу, начальник УДЦР Павло Слободянюк відзначив, що підприємство має позитивну динаміку за всіма показниками діяльності.

 

– Особливо приємно про це говорити, – сказав він, – напередодні 15-річчя підприємства.

 

Найкращих результатів у виробничій та фінансово-економічній діяльності досягли управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (план доходів виконано на 139 %), Центр сертифікації (126 %), управління радіочастотних присвоєнь (122 %) та управління телекомунікацій (111 %). Стабільно високі показники демонструє й управління радіочастотного моніторингу (105 %).

 

В ході наради Павло Слободянюк також визначив основні напрями розвитку УДЦР на найближчу перспективу.

 

Зокрема, йшлося про удосконалення процесу присвоєння радіочастот та видачі дозволів на експлуатацію РЕЗ у смугах радіочастот загального користування, а також удосконалення системи обліку та контролю за ввезенням в Україну і реалізацією РЕЗ та ВП. Крім того, керівник підприємства наголосив на необхідності продовження модернізації та створення нових інформаційних систем, їх інтеграції до єдиної інформаційно-аналітичної системи управління підприємством.

 

Не обійшов він увагою й підготовку до Євро-2012.

 

– Нам доведеться виконати значний обсяг робіт, – підкреслив Павло Слободянюк, – але я впевнений, що із завданням ми впораємось успішно. Адже професійність нашого персоналу підтвердили як керівництво НКРЗ так і представники регуляторного органу Польщі, які нещодавно побували в Україні.

 

Начальник УДЦР подякував колективу підприємства за плідну роботу й висловив сподівання, що структурні підрозділи УДЦР і надалі демонструватимуть ефективну й результативну працю.

Start typing and press Enter to search