Начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк провів нараду з керівниками структурних підрозділів, під час якої, зокрема, було розглянуто питання щодо участі підприємства у підготовці до ЄВРО-2012.

 

Керівник УДЦР поінформував про те, що ним затверджений План заходів, яким передбачений комплекс завдань з підготовки та проведення футбольного мундіалю в Україні, а також визначені структурні підрозділи, що залучатимуться до виконання цих завдань.

 

За словами Павла Слободянюка, документ охоплює питання, пов’язані з плануванням і присвоєнням радіочастот, контролем за ввезенням до України радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також проведенням радіочастотного моніторингу.

 

– З урахуванням важливості та масштабності заходу такого рівня, – підкреслив начальник УДЦР, – на кожного з нас покладається велика відповідальність. Тому прошу на кожній ділянці діяти злагоджено, враховувати всі нюанси, застосовувати досвід попередніх чемпіонатів.

 

Активна фаза підготовки до ЄВРО, як визначено, розпочнеться на початку 2011 року. Фахівці управління радіочастотних присвоєнь УДЦР разом з Адміністрацією зв’язку Польщі займатимуться розробкою уніфікованих форм заяв про видачу дозволів на право ввезення та експлуатації РЕЗ, визначення термінів та процедур їх опрацювання, узгодженням тарифів на виконання робіт з опрацювання заявочних документів та підготовку дозволів на ввезення та реалізацію РЕЗ тощо.

 

Спеціалісти управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв УДЦР опікуватимуться проблемами визначення процедури видачі дозволів на ввезення та експлуатацію РЕЗ, умовами застосування РЕЗ і ВП в телекомунікаційних мережах загального користування.

 

Чималий обсяг робіт доведеться виконати й фахівцям Випробувального центру. Вони здійснюватимуть сертифікацію та контрольні випробування РЕЗ та ВП, що планується задіяти на час футбольних баталій.

 

В ході підготовки та проведення ЄВРО-2012 важливі завдання покладатимуться на управління радіочастотного моніторингу. Спеціалістам доведеться виконувати величезну профілактичну роботу щодо створення сприятливих умов для роботи засобів зв’язку, які будуть застосовані в ході чемпіонату, оперативно виявляти та усувати дії джерел радіозавад.

 

В ході наради Павло Слободянюк звернув увагу керівників структурних підрозділів на персональну відповідальність за неухильне виконання планів підготовки до ЄВРО-2012.

Start typing and press Enter to search