В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки виробничої діяльності підприємства за II квартал та за перше півріччя 2011 року.

 

Детальну оцінку зробленому дав на нараді начальник УДЦР Павло Слободянюк.

 

За підсумками II кварталу найкращих результатів у виробничій та фінансовій діяльності досяг Центр сертифікації – виконав план доходів на 113 %. Зростали доходи також в управлінні радіочастотного моніторингу (103,5 %) та управлінні телекомунікацій (102,8 %).

 

Були наведені й показники структурних підрозділів підприємства за звітній період.

2011-07-19-01

Наприклад, фахівці УРЧМ здійснили оцінку параметрів випромінювання РЕЗ та склали 48302 протоколи, опрацювали 28 заявок щодо усунення дії джерел радіозавад, провели 55 заходів з усунення виявлених за результатами технічного радіоконтролю порушень користування РЧР.

 

Значний обсяг робіт виконано й спеціалістами УТК. В ході вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж складено 274 протоколи вимірювань, виявлено 58150 телефонних номерів, що використовувалися з порушенням вимог нормативних документів.

 

Центр сертифікації, який з кожним роком нарощує виробничий потенціал, провів і відповідно оформив 192 протоколи сертифікаційних випробувань, видав 61 сертифікат відповідності, провів 37 технічних наглядів за сертифікованою серійною продукцією.

 

Є вагомі досягнення й у міжнародній діяльності.

 

Так, фахівці УРЧП за цей період змогли скоординувати 1293 частотних присвоєння для РЕЗ України та 2205 для РЕЗ інших країн.

 

Крім того, вони надали 2456 висновків щодо ЕМС РЕЗ, 7859 дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, 31 висновок Національній Раді України з питань телебачення і радіомовлення щодо можливості та умов користування РЧР РЕЗ мовлення.

 

Позитивними результатами можуть похвалитися й фахівців УРЗП. За звітній період вони оформили 1081 дозвільний документ на ввезення з-за кордону 1 314 859 одиниць РЕЗ та ВП, у тому числі 898961 мобільних терміналів. Видано також 391 дозвільний документ на реалізацію РЕЗ та ВП.

 

Разом з тим, на адресу деяких структурних підрозділів пролунали й критичні зауваження за зниження виробничих показників. Але на цю ситуацію вплинув й об’єктивний фактор, який полягає у неврегульованості на законодавчому рівні окремих принципових питань, що безпосередньо стосуються сфери відповідальності УДЦР.

2011-07-19-02

Значне місце на нараді відведено й питанням вдосконалення виробничих процесів, реалізації стратегії підприємства, яка конкретизується у планах розвитку структурних підрозділів. Серед пріоритетів керівник підприємства назвав удосконалення процесів присвоєння радіочастот та видачі дозволів на експлуатацію РЕЗ у смугах частот загального користування, а також удосконалення системи обліку та контролю за ввезенням в Україну і реалізаціїєю РЕЗ та ВП; модернізацію та створення нових інформаційних систем, їх інтеграцію до єдиної інформаційно-аналітичної системи управління підприємством.

 

Наголошувалося й на важливості проведення ефективної науково-методичної роботи на підприємстві, модернізації виробничих програмних комплексів, удосконаленні нормативно-правової бази тощо.

 

По завершенні наради начальник УДЦР висловив вдячність присутнім керівникам структурних підрозділів та всім працівникам за працю та звернув увагу на необхідність нарощування зусиль задля того, щоб вивести підприємство на нові рубежі якісного надання послуг користувачам РЧР.

 

Start typing and press Enter to search