Можливості станції радіочастотного моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку Українського державного центру радіочастот високо оцінюються Міжнародним Союзом Електрозв’язку, а діяльність колективу підприємства у цьому напрямку викликає все більшу зацікавленість з боку провідних космічних служб різних країн і провайдерів, які надають послуги супутникового зв’язку, та виробників спеціалізованого обладнання.

2011-06-29_p01

Про це свідчать і схвальні відгуки учасників престижних міжнародних галузевих виставок, і численні наукові семінари й конференції, і візити до УДЦР іноземних фахівців, що почастішали останнім часом.  Тільки що на підприємстві з візитом по обміну досвідом в області радіомоніторингу станцій супутникового зв’язку побувала делегація Центру Супутникового Моніторингу Кореї, як за нею наші спеціалісти приймали представників кампанії SES (Люксембург), які прибули для того, щоб обговорити  з керівництвом УДЦР можливості співробітництва у сфері моніторингу супутникових станцій.

2011-06-29_p02

Налагоджувати співпрацю приїхали віце-президент технічного департаменту компанії пан Стюарт Сандерс і регіональний директор (Європа, Росія та СНД) пані Людмила Наумова.

2011-06-29_p03

2011-06-29_p04

З ними зустрівся начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк. Він розповів гостям про підприємство, його завдання та напрями діяльності, зосередивши увагу на створеній в УДЦР системі радіочастотного моніторингу та діючій станції супутникового моніторингу.

 

- Супутниковий моніторинг, – підкреслив керівник підприємства, – для нас є напрямком фактично новим, і досягти досконалості в роботі ще не вдалося. Адже станція створена лише два роки тому. Ми маємо перевагу в тому, що при її створенні спиралися на найновітніші світові технології. Станцію УДЦР вже внесено до переліку станцій міжнародного радіомоніторингу МСЕ.

 

Павло Слободянюк також відзначив, що головним завданням на цей час є набуття відповідного досвіду. Цим зараз і займаються фахівці УДЦР, використовуючи кожну можливість поспілкуватися з колегами з інших країн.

 

Гості поділилися планами розвитку компанії та використання супутникової системи SES Astra, а також презентували технічні засоби радіочастотного моніторингу. Пан Сандерс, зокрема,  розповів про те, що компанія має проблеми з пошуком радіозавад в мережах супутникового зв’язку.

 

Спеціалісти Українського державного центру радіочастот, у свою чергу, ознайомили гостей з системою супутникового моніторингу,  а також продемонстрували функціональні можливості автоматизованої системи радіомоніторингу.

2011-06-29_p05

Під час зустрічі з начальником УДЦР Павлом Слободянюком були розглянуті питання можливого співробітництва з технічного контролю і геолокації земних станцій супутникового зв’язку та виявлення радіозавад.

Для довідки

Компанія SES, штаб-квартира якої знаходиться у місті Бетсдорф (Люксембург), надає послуги супутникового зв’язку в країнах Європи,  Середнього Сходу та Африці. Основний напрямок послуг – телевізійне і звукове мовлення. Крім того, компанія здійснює управління та корекцію власних супутників на орбітах.

Компанія володіє 44 супутниками та має 13 телепортів у всьому світі. За оцінками фахівців, компанія надає послуги понад 125 мільйонам користувачів.

Start typing and press Enter to search