Державне підприємство „Український державний центр радіочастот” видало буклет про свою діяльність.

 

Звертаючись до партнерів та колег зі сторінок буклету Павло Слободянюк зазначив, що буклет є не стільки рекламою підприємства, скільки пропозицією до ефективного і взаємовигідного співробітництва.

 

За його словами, Український державний центр радіочастот є важливим структурним підрозділом в системі управління радіочастотним ресурсом України. Підрозділом самодостатнім і стабільним. Підрозділом, який ні в чому не поступається західним організаціям аналогічної спрямованості.

 

Метою діяльності підприємства є забезпечення ефективного користування радіочастотним ресурсом України в інтересах усіх категорій та груп користувачів, створення умов для впровадження в Україні та подальшого розвитку телекомунікаційних технологій з використанням радіочастотного ресурсу, забезпечення електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП будь – якого призначення, що експлуатуються у смугах частот загального користування.

 

За напрямами діяльності Український державний центр радіочастот здійснює повноваження у сферах  користування радіочастотним ресурсом, проведення випробувань об’єктів і систем радіозв’язку та вимірювання параметрів РЕЗ, технічного радіоконтролю телекомунікаційних мереж загального користування та інше.

 

Важливим напрямом діяльності підприємства є співпраця з багатьма міжнародними організаціями. УДЦР є членом сектору радіозв’язку всесвітньої організації – Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ), заснованого в 1865 році й до якого входить 191 країна. Новий рубіж співробітництва з європейськими країнами відкритий наприкінці 2008 року, коли УДЦР було прийнято в якості повноправного члена до Європейського інституту стандартів телекомунікацій.

 

Павло Слободянюк також зазначає, що науково-технічний потенціал підприємства дозволяє швидко освоювати нові області високих технологій, розширювати сферу досліджень і розробок та отримувати вагомі практичні результати, спрямовані на задоволення потреб частокористувачів і захист інтересів держави.

 

Він також впевнений у тому, що плідна та взаємовигідна співпраця партнерів та колег сприятиме подальшому розвитку галузі зв’язку.

Start typing and press Enter to search