В Українському державному центрі радіочастот за участі заступників начальника УДЦР та керівників структурних підрозділів відбулася нарада на якій підбито підсумки роботи підприємства у 2013 році та визначено основні завдання на 2014 рік.

Оцінку стану виконання плану і завдань, поставлених перед колективом, зробив начальник УДЦР Павло Слободянюк.

2014-02-12_01

Підсумовуючи результати виробничої діяльності у 2013 році керівник підприємства зазначив, що минулий рік в цілому був успішним. План доходів від основної діяльності виконано на 119,0 %.

2014-02-12_02

Найбільш високі річні показники продемонстрували управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, управління радіочастотних присвоєнь.

Вагомих виробничих показників досягли також управління радіочастотного моніторингу, управління телекомунікацій та Центр сертифікації.

2014-02-12_03

У 2013 році УДЦР надав заявникам понад 32 439 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ, скоординував 2 044 присвоєнь радіочастот для РЕЗ України та понад 21 190 для РЕЗ інших країн.

В рамках проведення радіочастотного моніторингу УДЦР здійснив понад 151 400 заходів з технічного радіоконтролю РЕЗ, близько 700 заходів з усунення виявлених за результатами технічного радіоконтролю порушень користування радіочастотним ресурсом в м. Києві та Київській області.

Минулий рік характеризувався також подальшим розвитком матеріально-технічної бази РЧМ. Відзначалося, що застосування сучасних засобів технічного радіоконтролю та відповідна організація радіочастотного моніторингу сприяли підвищенню ефективності попереджувальних заходів щодо порушень у сфері користування РЧР.

Також Павло Слободянюк позитивно охарактеризував роботу фахівців управління РЕЗ та ВП. У 2013 році вони, зокрема, оформили 7 395 дозвільних документів на ввезення з-за кордону понад 12 млн. РЕЗ, з яких майже 5,9 млн. мобільних терміналів.

Ефективно здійснювалися і вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж, підготовка висновків щодо виділення номерного ресурсу за заявами операторів.

2014-02-12_04

Значний внесок у виробничі показники підприємства здійснили Центр сертифікації УДЦР, управління автоматизації діяльності підприємства та управління науково-методичного забезпечення.

Увагу на нараді приділено і міжнародному напрямку роботи. В минулому році в УДЦР успішно проведено 15-те Міжнародне засідання з питань космічного радіомоніторингу, семінар МСЕ „Управління радіочастотним спектром. Радіомоніторинг — як ефективний інструмент управління радіочастотним спектром“, міжнародна виставка „Обладнання і системи радіомоніторингу — стан та перспективи розвитку виробництва“. Організовані двосторонні переговори з представниками радіочастотних і регуляторних органів 5 країн світу, укладено Меморандум про співпрацю з Центральним офісом з питань управління радіозв’язком Республіки Корея тощо.

Результати діяльності УДЦР окреслили ключові пріоритети на поточний рік, що закладені у План розвитку підприємства на 2014 рік, і спрямовані, перш за все, на підвищення кваліфікації персоналу та технічного розвитку.

— 2014 рік має стати для підприємства роком нових досягнень, — наголосив Павло Слободянюк.

Start typing and press Enter to search