На території Житомирщини постійно проводяться заходи, спрямовані на виявлення порушень у сфері зв’язку.

Так, під час радіочастотного моніторингу, фахівці регіональної філії УДЦР зафіксували в одному з районів області незаконно діючі передавачі широкосмугового радіодоступу, які експлуатувалися без відповідних дозволів. На письмове попередження від спеціалістів філії щодо недотримання власником РЕЗ умов користування радіочастотним ресурсом громадянин відреагував формальною відпискою. Обіцянки надіслати до філії заявочні документи так і залишилися на папері, при цьому продовжив надавати телекомунікаційні послуги користувачам.

Днями оперативна група, до складу якої увійшли представник Західного управління Департаменту державного нагляду НКРЗІ, співробітники обласного управління МВС України в Житомирській області та фахівці регіональної філії, вирішила покласти край незаконній діяльності мешканця міста. В с. Тетерівка вони припинили експлуатацію базової та 14 абонентських станцій для надання послуг населенню з доступу до мережі Інтернет, які належали цій особі.

2012-11-27_01

2012-11-27_02

2012-11-27_04

Обладнання типу NanoBridge M5-G22 і сервер радіомережі вилучено.

Відносно громадянина, яка діяв всупереч законодавству, складено протокол за ст. 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Start typing and press Enter to search