21– 23 березня у Варшаві, Республіка Польща, відбудеться засідання Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (NEDDIF).

Учасниками форуму будуть члени NEDDIF – адміністрації зв’язку Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі та Словацької Республіки, а в статусі спостерігачів – технічні експерти з Болгарії, Білорусії, Данії, Республіки Молдова, Швеції та України.

Нашу країну на міжнародному заході представлятимуть фахівці Українського державного центру радіочастот.

Основним завданням делегації УДЦР є продовження консультацій з країнами-учасницями щодо погодження варіантів перепланування частотних виділень Плану GE06D без подальшого використання мережами цифрового наземного телевізійного мовлення (ЦНТВМ) смуг радіочастот І і ІІ “цифрових дивідендів”.

На заході фахівці УДЦР планують ознайомитися з інформацією стосовно поточного та майбутнього використання смуг радіочастот 470-694 МГц, 694 – 790 МГц і 790 – 862 МГц, а також станом й перспективами впровадження радіотехнології LTE у смугах радіочастот І та ІІ “цифрових дивідендів” країн Північно-Східного регіону.

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

 

Start typing and press Enter to search