У м. Будапешт (Угорщина) триває засідання Робочої групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку (CPG19) 2019 року.
Організатором і приймаючою стороною засідання CPG19 є Національний орган Угорщини з питань медіа та інфокомунікацій.
В роботі форуму беруть участь представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління користуванням радіочастотним ресурсом держав-членів Європейської конференції адміністрацій зв’язку, координатори та фахівці Європейського офісу зв’язку СЕПТ, представники зацікавлених міжнародних і регіональних телекомунікаційних організацій.
Адміністрація зв’язку України представлена фахівцями Українського державного центру радіочастот на чолі із заступником директора департаменту радіослужби УДЦР Дмитром Проценком.
Як відзначив керівник делегації, участь наших фахівців у цьому престижному заході дозволить донести та врахувати позиції України при розробці низки проектів СЕПТ, а також загальноєвропейських пропозицій з пунктів порядку денного ВКР-19.
Крім того, на Дмитра Проценка покладено обов’язки координатора СЕПТ з пункту 8 порядку денного ВКР-19 і члена Координаційної групи CPG19. Він також виступить доповідачем на пленарних засіданнях, забезпечивши представлення та супроводження розгляду проекту обґрунтування позиції СЕПТ.
За словами Дмитра Проценка, результати засідань будуть використані українськими спеціалістами для подальшої роботи у міжвідомчих робочих групах з підготовки до ВКР-19.
До відома: Робоча група з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року є робочим органом у складі Комітету з електронних комунікацій, що уповноважена провести дослідження за участю 48 держав-членів СЕПТ з усіх пунктів порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року та питань Асамблеї радіозв’язку МСЕ 2019 року. Кінцевою метою зазначених досліджень CPG19 є розробка та схвалення позиції СЕПТ, обґрунтування позиції СЕПТ (Brief) і Загальноєвропейських пропозицій з пунктів порядку денного ВКР-19 та питань АР-19.

 
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search