7-9 червня у м. Петровац (Чорногорія) відбудеться чергове 6-те засідання  Південно-Європейського форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF).

Організатором червневого засідання SEDDIF є Агентство з електронних комунікацій і поштових послуг Чорногорії.

У заході, який триватиме до 9 червня, братимуть участь члени SEDDIF – представники адміністрацій зв’язку Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Чорногорії, Сербії та Словенії.

У статусі спостерігачів до роботи форуму також залучаються делегації Албанії, Греції, Македонії, Туреччини та України, яка буде представлена трьома фахівцями департаменту радіослужби Українського державного центру радіочастот.

Основним завданням технічних експертів УДЦР є продовження консультацій щодо можливості погодження пропозицій по взаємній сумісності частотних виділень/присвоєнь цифрового наземного телевізійного мовлення для південної та південно-західної частин України у смузі радіочастот 470 – 694 МГц для майбутнього узгодження між адміністраціями зв’язку змін до частотного Плану GE06D без подальшого використання смуг радіочастот І-го та ІІ-го “цифрових дивідендів”.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search