Сьогодні, 15 травня, у м. Дублін (Республіка Ірландія),  розпочалося 88 засідання Робочої групи Європейської конференції адміністрацій пошт і зв’язку (СЕПТ) з питань управління спектром (WG FM).

Учасниками міжнародного заходу від України є фахівці Українського державного центру радіочастот –  начальник відділу розвитку та наукового забезпечення науково-методичного департаменту Ігор Гепко та заступник начальника відділу – начальник сектору інформаційного забезпечення радіочастотних присвоєнь департаменту радіослужби Ігор Онисько.

На WG FM будуть обговорюватись середньострокові і довгострокові плани використання спектра та гармонізації розподілів частот у країнах ЄС, питання розвитку мереж та послуг на платформі технології LTE, забезпечення розвитку міжмашинного зв’язку, Інтернету речей, супутникової та наземної компоненти 5G тощо.

Під час засідання учасники також розглянуть  критерії електромагнітної сумісності РЕЗ та рекомендації щодо координації частот у прикордонних районах.

Участь у роботі WG FM фахівців УДЦР сприятиме захисту інтересів України у сфері користування радіочастотним спектром на міжнародному рівні, врахування позиції Адміністрації зв’язку України при розробці рекомендацій позиції СЕПТ з пунктів порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку-2019.

Засіданні Робочої групи WG FM триватиме до 19 травня 2017 року.

 

Для довідки: WG FM є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ.

WG FM відповідає за розробку довгострокових планів майбутнього використання радіочастотного спектра у країнах ЄС, науково-технічний та інформаційний супровід загальної європейської таблиці розподілу частот, як стратегічної основи для використання радіочастотного ресурсу (РЧР) у Європі, розробку рекомендацій щодо методів координації використання частот при здійсненні радіочастотних присвоєнь тощо.


Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search