Днями у Юрмалі (Латвійська Республіка) завершилося 48 засідання Проектної групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) “Радіочастотний моніторинг і правозастосування” (FM PT22),  у якому брали участь представники адміністрацій зв’язку країн-членів СЕПТ, МСЕ, ЕCО та компанії «ОRANGE».

До складу української делегації увійшли фахівці Українського державного центру радіочастот.

Протягом декількох днів учасники обговорювали результати внесків адміністрацій зв’язку країн-членів СЕПТ щодо досліджень з питань використання радіочастотного спектра існуючими та перспективними радіотехнологіями.

Спеціалістами УДЦР, зокрема, були представлені два внески Адміністрації зав’язку України – проект Звіту ЕСС “Мобільні станції радіомоніторингу» та опитувальник “Мобільні станції радіомоніторингу”, узагальненого  фахівцями на підставі  інформації 13 адміністрацій країн-членів СЕПТ.

За словами голови української делегації заступника директора науково-методичного департаменту УДЦР Вадима Благодарного, результати розгляду питань засідання, а також ознайомлення з досвідом адміністрацій зв’язку країн-членів СЕПТ  планується використати у роботі підрозділів радіочастотного моніторингу держпідприємства при складанні технічних завдань, розробці розпорядчих документів, проектів методик, плануванні РЧМ РЕЗ новітніх радіотехнологій тощо.

Наступне засідання Проектної групи СЕПТ “Радіочастотний моніторинг і правозастосування” відбудеться 17 – 20 квітня 2018 року в м. Копенгаген (Королівство Данія).

Для довідки:

Проектна група з питань радіочастотного моніторингу і правозастосування FM PT22 входить до складу Робочої групи з питань управління спектром WG FM, яка у свою чергу, є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

Завданням Проектної групи FM PT22 є проведення досліджень з моніторингу використання радіочастотного спектра існуючими та перспективними радіо технологіями, розробка відповідних звітів та рекомендацій ЕСС, розробка спільних скоординованих процедур та методик вимірювань при проведенні радіомоніторингу тощо.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search