Днями  у Варшаві, Республіка Польща, завершилося засідання Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (NEDDIF).

Учасниками форуму були члени NEDDIF – адміністрації зв’язку Чехії, Латвії, Литви, Польщі. Угорщини  та Словацької Республіки.

Українська делегація, яка була представлена фахівцями Українського державного центру радіочастот, брала участь у заході в статусі спостерігачів.

Під час засідання робочих груп, учасниками яких були представники Польщі, Словаччини та Угорщини, технічні експерти УДЦР обмінялися з колегами інформацією щодо стану перепланування частотних виділень/присвоєнь цифрового наземного телевізійного мовлення  (ЦНТВМ) у смузі радіочастот 470-694 МГц і продовжили оцінку сумісності запропонованих змін до Плану GE06D.

За словами керівника делегації УДЦР Вадима Дрока,  інформація, яка була ними отримана під час 12-го засідання NEDDIF, буде використана при подальшій підготовці пропозицій УДЦР з перепланування частотних виділень Плану GE06D з використанням стандарту DVB-T2, а також при здійсненні УДЦР міжнародної координації частотних виділень і присвоєнь РЕЗ ЦНТВМ в смузі радіочастот 470-694 МГц.

Нагадаємо, що нещодавно у Афінах (Грецька Республіка) фахівці УДЦР брали участь у засіданні Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF).

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search