Орган сертифікації готує комплект документів про відповідність продукції вимогам Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання для можливості ввезення та реалізації радіотелефону VERTU в Україні

 

Радіотелефон систем стільникового зв’язку GSM-900/1800 та UMTS торговельної марки VERTU моделі Signature Touch типу VM-03, в якому застосоване обладнання найсучасніших стандартів зв’язку, пройшов випробовування в ЦС УДЦР.

Випробування, на якому був присутній представник компанії-виробника «VERTU Corporation Ltd» (Велика Британія), проводилося за європейськими стандартами, які включають перевірку функціональних характеристик радіообладнання, їх електромагнітну сумісність та безпеку.

За словами начальника Випробувального центру Дмитра Бунія, з цією компанією ми пов’язані давніми робочими стосунками.

«Це не перше замовлення відомої на ринку компанії, які виконують фахівці Випробувального центру. Клієнт цінує нашу роботу та налаштований на подальшу співпрацю», – сказав начальник Випробувального центру.

Дмитро Буній також зазначив, що на підставі отриманих протоколів, Орган з оцінки відповідності УДЦР готує комплект документів про відповідність продукції вимогам Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання для можливості ввезення та реалізації радіотелефону VERTU в Україні.

Слід нагадати, що днями Центр з сертифікації УДЦР на замовлення ізраїльської компанії провів випробування радіообладнання для проекту «Розумне місто». На підставі отриманих протоколів компанія «Telematics Wireless Ltd.» має намір отримати європейський сертифікат якості на продукцію і реалізувати пілотні проекти з освітлення міст в європейських країнах, а також в Сполучених Штатах Америки.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search