В ході технічного радіоконтролю радіоелектронних засобів фахівці, зокрема, виявили 29 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 101 незаконно діючий пристрій

За період з 23 по 29 липня фахівці УДЦР підготували 5 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 786 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 571 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 763 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння. Зокрема, для розгортання мережі 3G станом на 31 липня поточного року видано 3 876 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП та 2 300 дозволів на їх експлуатацію.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 8 132 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них 108 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень призупинено надання телекомунікаційних послуг 8 036 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 22 277 РЕЗ, виявили 29 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 101 незаконно діючий пристрій.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено
у Закарпатській – (30), Дніпропетровській – (23) та Одеській – (14) областях.

Також виявлено та усунено дію 8 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 56 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 23 по 29 липня до бази даних внесено 21 352 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 37 випробувань.

Треба зазначити, що 31 липня 2015р. НКРЗІ на своєму засіданні затвердила Порядок надання послуг із перенесення абонентських номерів. Зазначене рішення буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України і набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Як відомо, НКРЗІ визначила державне підприємство «Український державний центр радіочастот» організацією, яка здійснюватиме централізоване технічне адміністрування персональних номерів та перенесених абонентських номерів.

Послугу (MNP) планується впровадити в Україні у 2016 році.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search