1380021680kuap_

Кількість охочих налагодити власний бізнес не зменшується. На превеликий жаль, не всі з підприємців йдуть чесним шляхом. А тому вистачає роботи й спільним координаційним комісіям щодо запобігання, виявлення і розкриття порушень законодавства в галузі зв’язку. Зокрема, у Волинській області. Ось, як кажуть, свіжий приклад.

Декілька днів тому до комісії звернулось керівництво Волинської філії Українського державного центру радіочастот. Підставою стало те, що фахівці філії зафіксували незаконно діючі пристрої (НДП) у містах Ковель та Володимир-Волинський. Комісія відразу провела засідання, на якому прийняла рішення про створення оперативних груп у складі представників Управління МВС України у Волинській області, управління державного нагляду по Західному регіону ДДН НКРЗІ та Волинської філії УДЦР з метою виявлення та припинення роботи незаконно діючих радіоелектронних засобів широкосмугового радіодоступу.

В ході проведених заходів в Ковелі оперативною групою підтверджено функціонування НДП, про який повідомлялось у зверненні філії. Крім того, зафіксовано роботу ще чотирьох НДП, що були розміщені на даху одного з багатоквартирних будинків.

 

2013-09-24_01
2013-09-24_02
2013-09-24_03

Відразу встановити особу, якій належали незаконно функціонуючі РЕЗ, не вдалося. Тоді Головний державний інспектор УДН по Західному регіону Сергій Вакулович викликав слідчо-оперативну групу Ковельського міського відділення УМВС, яка й встановила власника НДП. Ним виявився місцевий житель М.

Після огляду місця події і складання відповідного протоколу співробітники слідчо-оперативної групи припинили роботу НДП, а РЕЗ вилучили.

На фізичну особу, якій належали радіоелектронні засоби, складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення. Протокол та відповідні матеріали направлені на розгляд до Ковельського міськрайонного суду.

Оперативна група, яка працювала у Володимир-Волинському, також підтвердила роботу одного НДП, про який повідомляло керівництво Волинської філії УДЦР.

 

Start typing and press Enter to search