Також підрозділи радіочастотного моніторингу центрального офісу та філій держпідприємства виявили на території України 47 порушень умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів, а також 52 незаконно діючі пристрої.

Найбільше порушень стосуються радіотехнології широкосмугового радіодоступу (доступ до мережі Інтернет). На Волині виявлено 15, а на Херсонщині 12 РЕЗ, завдяки яким надавалися незаконні Інтернет-послуги.

Із усунених у звітному періоді 106 порушень, здійснених раніше, значну кількість РЕЗ приведено у відповідність до вимог чинного законодавства:  у Вінницькій (53), Хмельницькій та Черкаській області (по 12).

Крім того фахівцями виявлено та усунено дію 9 джерел радіозавад.

За період з 17 по 23 квітня спеціалісти УДЦР підготували 13 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 1317 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв,  2251 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 199 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 3767 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку.

За минулий тиждень фахівцями складено 51 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Центром з сертифікації держпідприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 47 випробувань продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search