Нові факти порушень правил користування радіочастотним ресурсом України зафіксовано на Волині та Дніпропетровщині.

Під час радіочастотного моніторингу, який протягом декількох останніх тижнів здійснювали фахівці Волинської та Дніпропетровської філій Українського державного центру радіочастот, виявлено роботу РЕЗ, які їх власники використовували для надання телекомунікаційних послуг доступу до мережі Інтернет в незаконний спосіб, а саме — без дозволів на експлуатацію.

2013-06-05_01

Спільні координаційні комісії з виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку, що створені і діють в цих регіонах, негайно відреагували на це і прийняли рішення про усунення порушень.

В результаті проведених заходів оперативні групи припинили роботу 8 РЕЗ широкосмугового радіодоступу на Волині та 35 випромінювальних пристроїв на Дніпропетровщині.

2013-06-05_02

Факти незаконного використання РЕЗ задокументували співробітники регіональних управлінь державного нагляду ДДН НКРЗІ. Радіоелектронні засоби, що експлуатували порушники, міліція вилучила.

Стосовно власників технічних пристроїв складені протоколи про вчинення адміністративних правопорушень. Матеріали направлено на розгляд судів.

Горе-підприємцям роз’яснено вимоги Закону України «Про радіочастотний ресурс України» щодо користуванням РЧР і порядок отримання дозвільних документів на експлуатацію РЕЗ.

Start typing and press Enter to search