Відповідно до рішення координаційної комісії щодо запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства в галузі зв’язку у Волинській області представники обласного управління МВС та фахівці Волинської філії Українського державного центру радіочастот провели спільні заходи. Під час роботи оперативної групи встановлено, в м. Рожище незаконно експлуатується радіоелектронний засіб типу NanoStation2. Як виявилося, власником РЕЗ є громадянин В.

2012-11-02-1

Цікавим є той факт, що підприємець у травні цього року вже притягувався до адміністративної відповідальності згідно із ч. 1 ст. 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення за експлуатацію РЕЗ без дозвільних документів. Як бачимо, належних висновків з цього людина не зробила. Наступає, як кажуть, на ті ж самі граблі.

Відтак, відносно підприємця Головний державний інспектор управління державного нагляду по Західному регіону ДДН – уповноважений НКРЗІ на здійснення державного нагляду склав черговий протокол про вчинення адміністративного правопорушення за порушення правил реалізації, експлуатації радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також користування радіочастотним ресурсом України.

Більш результативним виявився спільний захід представників обласного УМВС та Волинської філії УДЦР, проведений в селищі міського типу Головне Любомльського району. Тут виявили три РЕЗ типу Ubiguiti bullet2, які громадянин Л. експлуатував незаконно. Відносно нього також складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення. Роботу радіоелектронних засобів припинено.

2012-11-02-2

Що стосується випадку з підприємцем В., то незаконно діючий РЕЗ співробітники міліції у нього вилучили. А з громадянином Л. проведена роз’яснювальна робота, під час якої йому доведено вимоги Закону України „Про радіочастотний ресурс України” щодо користування РЧР і отримання дозвільних документів на експлуатацію РЕЗ. Йому також запропоновано звернутися, у разі необхідності, до Волинської філії УДЦР з метою оформлення дозвільних документів.

Але справи про адміністративні правопорушення щодо обох чоловіків все-таки доведеться розглядати у районних судах, які і визначать ступінь відповідальності кожного.

Start typing and press Enter to search