Про це прес-службі УДЦР повідомив начальник Карпатської філії держпідприємства Василь Брус.

Він, зокрема, зазначив, що спільними оперативними заходами за участі співробітників Служби безпеки України та фахівців Чернівецького обласного відділу Карпатської філії держпідприємства виявлено нелегальну радіомережу, за допомогою якої мешканцям одного з населених пунктів Путильського району надавалися послуги  Інтернет.

«Факти незаконного використання радіоелектронних засобів з доступу до Інтернет зустрічаються досить часто, але цей дещо здивував.  Виявилося, що абоненти знаходились на території населеного пункту, що розташований на українській території, натомість базова станція (точка доступу) – на суміжній території Румунії», – розповів Василь Брус.

За результатами спільних дій Управлінням Служби безпеки України в Чернівецькій області було відкрито кримінальне провадження і ведеться досудове слідство.  Дія мережі припинена.

За високий професіоналізм та плідну взаємодію у справі захисту інтересів держави провідного інженера Чернівецького обласного відділу Олега Петулька відзначено Грамотою Управління Служби безпеки України.

 

20 червня 2018

Start typing and press Enter to search