У змаганнях з міні-футболу на VI-й спартакіаді ДК „Укртрансгаз” команда УДЦР посіла ІІІ місце.

 

Першість виборювали 8 команд, серед яких були й спортивні колективи І та ІІ ліги українського чемпіонату.

 

Команда УДЦР провела 4 матчі. У першій грі футболісти підприємства з мінімальним рахунком 1:0 поступилися  команді управління „Укравтогаз”. А от у другому матчі з командою ДК „Укртрансгаз” добилися нічиєї – 2:2.

 

Наступна гра з командою «СЕАТ» (Київ) завершилася з розгромним рахунком 5:0 на користь футболістів Українського державного центру радіочастот. Хет-триком відзначився кращий бомбардир нашої команди Ярослав Глазько.

 

У боротьбі за ІІІ місце жереб звів команди футболістів УДЦР та КРУ (Київ). В напруженому протистоянні впевнену перемогу здобула команда УДЦР – 6:2.

 

За підсумками змагань на першу сходинку п’єдесталу піднялась футбольна команда управління «Укравтогаз». Друге місце посіла команда ФК «Боярка». Третьою була команда УДЦР.

 

Треба зазначити, що команди – призери беруть участь в іграх чемпіонату України, відповідно у І лізі та групі «Б» ІІ ліги. Тож, третє місце, зайняте командою Українського державного центру радіочастот у спартакіаді, є досить пристойним, показним і свідченням готовності футболістів підприємства змагатися на рівні майстрів. Є змістовна гра. Є гарна результативність.

 

За нашу команду виступали Володимир Сірош, Олег Пазюк, Дмитро Сокирко, Максим Корнійчук, Антон Сурков та Ярослав Глазько.

Start typing and press Enter to search