В місті Алмати розпочав роботу Регіональний семінар Міжнародного союзу електрозв’язку для країн-членів Регіональної співдружності в галузі зв’язку та Балтії. Тема обговорення – «Сучасні методи управління користування радіочастотним спектром».

 

На семінар до столиці Казахстану прибули делегати від адміністрацій зв’язку, регуляторних органів, провідних операторів держав-членів МСЕ, спеціалісти організацій-членів Сектору радіозв’язку та членів Сектору розвитку електрозв’язку МСЕЮ, представники організацій країн-членів РСЗ та Балтії.

 

Зазначимо, що Український державний центр радіочастот бере участь у заході в якості повноправного члена Сектору радіозв’язку МСЕ (МСЕ-Р).

 

Основною метою семінару є розгляд діяльності МСЕ в галузі міжнародного та національного регулювання, вивчення досвіду адміністрацій з ефективного використання радіочастотного ресурсу. Зокрема, будуть обговорюватися питання щодо міжнародної і регіональної системи управління РЧС, використання орбітально-частотного ресурсу супутниковими системами.

 

Також планується розглянути питання, пов’язані з перерозподілом частот і цифрового девіденту, оптимізацією використання частот в прикордонних районах, розвитком рухомого широкосмугового доступу, ефективністю використання РЧС.

 

В ході семінару передбачено заслухати доповідь представника від УДЦР на тему «Досвід регулювання та управління радіочастотним спектром в Україні».

 

Семінар триватиме до 16 вересня.

Start typing and press Enter to search