Вікторія Трощенко, директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку УДЦР в ефірі програми «Право на слово» на радіо «Промінь», зокрема,  повідомила, що при перенесенні номера абоненти будуть знати, що вони телефонують в мережу іншого оператора.

«З впровадженням послуги перенесення номера код вже не буде використовуватися як ідентифікатор оператора, натомість завдяки звуковому сигналу  – голосовому повідомленню оператор повідомить абонента, що номер на який він телефонує є перенесеним», – зазначила Вікторія Трощенко.

Власник компанії «Ес Ай Центр» Дмитро Зарахович повідомив радіослухачів, що технічні роботи з впровадження MNP планується завершити на початку квітня.

«Наша компанія повинна зробити технічну можливість переносу номера. До 5 -6 квітня наші роботи повинні бути завершені. Після цього, фактично вже буде НКРЗІ оприлюднювати ту дату, яка буде первісною до запуску системи взагалі. Наразі триває процес впровадження», – зазначив Дмитро Зарахович.

Гості програми «Право на слово» Вікторія Трощенко та Дмитро Зарахович дали відповіді й на інші запитання, які цікавили слухачів.

Зокрема, вони повідомили про те, що:

– Кожен громадянин може залишити свій номер при переході до іншого оператора;

– Ідентифікація особи під час перенесення номеру – обов’язкова. Проте, люди з обмеженими  фізичними можливостями зможуть перенести свій номер, за допомогою відповідної довіреності;

– Перенос відбуватиметься протягом 3 робочих днів;

– В заяві на перенесення номеру необхідно вказати, до якого оператора ви переходите та від якого відмовляєтеся;

– Абонента повинні повідомити про готовність розпочати технічну процедуру перенесення номеру;

– Під час перенесення номера абонент може залишитись без зв’язку до 3 годин;

– Під час розбудови системи з перенесення номеру необхідно вчасно виконати всі необхідні етапи від проектування системи до  введення її в експлуатацію.

Прослухати повністю програму «Право на слово» за участі Вікторії Трощенко та Дмитра Зараховича можна за цим посиланням: http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=1520075

Start typing and press Enter to search