1-4 червня в Центрі підвищення кваліфікації МСЕ (Центр «Укрчастотнагляд») відбудеться Міжнародна практична конференція «Моніторинг радіочастотного спектра».

У програмі заходу – огляди виконаних МСЕ заходів і напрямів діяльності в області моніторингу радіочастотного спектра; результатів Регіональної конференції радіозв’язку (РКР-04); нового довідника МСЕ-Р по радіомоніторингу (розділ «Автоматизація моніторингу»), положень МСЕ і СЕПТ по процедурах вимірів у фіксованій і сухопутній рухомій службах.

Планується розгляд таких питань, як керування використанням радіочастотного спектра на національному рівні, сучасний стан нормативної бази, пов’язаної з діяльністю Центру у сфері радіочастотного контролю, і шляху її розвитку. Буде приділено увагу сучасним широкосмуговим цифровим технологіям телекомунікацій (ІМТ-2000, DAB, DVB, RLAN, WLAN, FBWA тощо), новим технологіям зв’язку та їхньому застосуванню для моніторингу радіочастотного спектра, питанням планування мереж моніторингу радіочастотного спектра й побудови автоматизованої системи радіомоніторингу Центру «Укрчастотнагляд».

Відбудеться також обговорення програми «Управління використанням радіочастотного спектра» Центру підвищення кваліфікації МСЕ для країн Європи і СНД на 2004-2005 роки.

Паралельно з конференцією функціонуватиме друга спеціалізована виставка-семінар «Стан і перспективи розвитку і виробництва засобів радіомоніторингу» . Основна мета її проведення аналіз нинішнього стану, основних напрямів і перспектив розвитку технічних засобів радіоконтролю, знайомство із сучасними розробками у сфері радіочастотного моніторингу, обговорення методів і методик вимірювань технічних параметрів радіоелектронних засобів, удосконалення нормативної бази радіоконтролю.

Для участі у виставці-семінарі запрошені представники адміністрацій зв’язку, розробники, виробники й постачальники обладнання радіоконтролю, фахівці у сфері радіочастотного моніторингу з України, ближнього й далекого зарубіжжя.

Нагадаємо, що перша виставка-семінар проводилася в червні 2002 року. Тоді за два дні її відвідали близько 300 осіб, у роботі виставки взяли участь більше ніж 70 фахівців у сфері радіомоніторингу, в тому числі представники наукових організацій, провідних підприємств-розробників обладнання радіоконтролю в Україні, а також представники світового виробника обладнання радіомоніторингу Rohde & Schwarz.

Start typing and press Enter to search