Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Центру з сертифікації Олександр Лисенко.

Зокрема, в грудні минулого року Центр з сертифікації держпідприємства завершив комплексні випробування лінійки радіоелектронних засобів іноземного Замовника (виробника) – компанії TelematicsWirelessLtd (Ізраїль). Результати випробувань у вигляді протоколів були направлені до відомого європейського нотифікованого органу з оцінки відповідності – Британської сертифікаційної ради (TÜV SÜD BABT).

І ось днями до ЦС УДЦР надійшло повідомлення, що TÜV SÜD BABT визнав протоколи випробувань, які провів Центр з сертифікації, та видав компанії-виробнику європейські сертифікати.

«Це є черговим доказом того, що наш структурний підрозділ працює на європейському рівні. Ми розуміємо важливість нашої роботи, адже на сьогодні є єдиним в Україні органом з оцінки відповідності, здатним провести оцінку відповідності РЕЗ, призначених для експорту до країн ЄС», – зазначив Олександр Лисенко.

Слід зауважити, що наприкінці 2015 р. провідний європейський нотифікований орган з оцінки відповідності – Британська сертифікаційна рада з телекомунікацій провела плановий аудит Випробувального центру ЦС УДЦР. Результати аудиту підтверджують, що ВЦ відповідає вимогам нотифікованого органу та входить до переліку випробувальних лабораторій результати випробувань (протоколи) яких визнаються ним.

 

Для довідки:

Центр з сертифікації Українського державного центру радіочастот є лідером на ринку з тестування РЕЗ (ВП) в Україні, чия компетентність, достовірність та обґрунтованість результатів випробувань неодноразово підтверджувалася проведенням порівняльних випробувань з провідними лабораторіями світу.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search