В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада з заступниками начальників філій підприємства, яка була присвячена актуальним проблемам з кадрових, управлінських та фінансово-економічних питань.

 

Перед керівниками регіональних філій виступили заступники начальника УДЦР та керівники структурних підрозділів.

2010-10-05-01

Під час наради обговорювалися такі питання, як організація роботи керівництвом філій відповідно до системи управління якістю ДСТУ ISO 9001-2001;

правила бухгалтерського обліку;

формування закупівель та фінансового плану;

нормативне забезпечення діяльності підрозділів УДЦР, пов’язаних з процедурами ввезення та реалізації РЕЗ та ВП;

виконання основних завдань радіочастотного моніторингу, а також вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж.

2010-10-05-02

Чимало уваги приділено відпрацюванню практичних завдань, пов’язаних з обліком та реєстрацією заявочних документів щодо видачі дозволів на експлуатацію РЕЗ, порядком обліку, розгляду та опрацювання заяв на видачу висновків щодо електромагнітної сумісності та анулювання дозволів на експлуатацію РЕЗ та ВП.

2010-10-05-03

Учасники наради також отримали певні знання з того, як регламентувати порядок землекористування, експлуатувати будівлі і споруди тощо.

Заступники начальників філій мали можливість не тільки вислухати керівників структурних підрозділів УДЦР, а й поділитися власним досвідом щодо взаємодії філій з Державною інспекцією зв’язку та МВС України з питань запобігання та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку.

2010-10-05-04

Підбиваючи підсумки наради, заступник начальника УДЦР Володимир Кіріченко відзначив, що відбулася досить плідна розмова, яка повинна сприяти підвищенню управлінського рівня керівників та забезпечити успішне виконання завдань, поставлених філіям підприємства.

 

Start typing and press Enter to search