Міжрегіональний Форум Міжнародного Союзу Електрозв’язку «Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом для країн СНД і Європи» завершив роботу.

На Форумі дана висока оцінка досягненням України у розвитку інформаційно-комунікаційної сфери. Про це, зокрема, наголосив у вітальному відеозверненні до учасників заходу Генеральний секретар МСЕ доктор Хамадун Туре. Він відзначив, що Україна демонструє стрімке зростання інновацій в секторі ІКТ, який став важливим сегментом економіки країни. Вражаючого прогресу, підкреслив він, досягнуто і в розгортанні швидкісного широкосмугового доступу.

2012-09-17-01

Сьогодні Україна, за словами Генерального секретаря, активно підтримує зростання ІКТ в регіоні СНД і сусідній Східній Європі, а в МСЕ мають всі підстави і надалі очікувати нових досягнень української сфери ІКТ.

На думку учасників Форуму, останнім часом Україна не тільки стабільно утримує добрі позиції у світових рейтингах розвитку інформаційного суспільства, але й вже накопичила певний потенціал для входження до клубу держав, які є європейськими лідерами за рівнем розвитку сфери інформаційно-комунікаційних технологій.

На засіданнях, що відбулися під час Форуму, досить активно працювали представники Українського державного центру радіочастот. Їх повідомлення були актуальними і цікавими.

З великим інтересом, наприклад, присутні сприйняли доповідь начальника управління науково-методичного забезпечення УДЦР Володимира Корсака, який розкрив порядок організації контролю за якістю надання послуг мобільного зв’язку в Україні.

2012-09-17-02

Олег Кокотов поінформував учасників Форуму про радіочастотне забезпечення впровадження в Україні цифрового наземного телевізійного мовлення.

2012-09-17-03

З сучасними регуляторними та технічними аспектами координації наземних служб радіозв’язку ознайомив присутніх Сергій Кацин.

2012-09-17-04

Чималий інтерес викликав виступ заступника начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингуВолодимира Титаренка, який поділився досвідом радіочастотного менеджменту під час підготовки та проведення масштабних заходів на прикладі ЄВРО-2012.

2012-09-17-05

Прикував до себе увагу й виступ Ігоря Гепка, який розповів про новий сегмент послуг на основі LTE – широкополосний доступ до Інтернету на борту пасажирського літака, а також доповідь Олександра Нестеренка, який розкрив значення автоматизації ведення реєстру радіоелектронних засобів для прискореного виходу на ринок радіозв’язку.

2012-09-17-06

2012-09-17-07

На Форумі прийнято Рекомендації, в яких його учасники наголошують на важливості та актуальності питань, розглянутих в ході пленарних засідань і круглого столу, а також підтримують пріоритетні напрями МСЕ у розвитку електрозв’язку/ІКТ: розширення охоплення послугами широкосмугового доступу, стимулювання інновацій і підприємництва, електронні урядові послуги, «хмарні» сервіси, забезпечення безпеки і відкритості Інтернету.

Start typing and press Enter to search