13 квітня у Києві відбувся Міжнародний Гранд форум ACAIP 2017 «Навколо Кабелю. Навколо IP. Академія FTTx».

В унікальному галузевому форумі брали участь кращі представники ІКТ-спільноти та бізнес-середовища, яких об’єднує живий інтерес до розвитку галузі.

Учасником заходу був і представник Українського державного центру радіочастот, директор департаменту ІТ Андрій Кузміч.

В коментарі прес-службі підприємства він, зокрема, відзначив, що форум став гарним майданчиком для спілкування колег та партнерів,  обміну досвідом між виробниками кабельної продукції та обладнання, операторами телекомунікацій, провайдерами, системними інтеграторами, асоціаціями та регуляторами ринку електронних комунікацій.

«Цікавими та повчальними для аудиторії були виступи окремих фахівців щодо розвитку та побудови кабельних мереж інженерних систем будівель і телеком-ліній, тестування і діагностики систем зв’язку, впровадження FTTx-рішень, розгортання сучасних інформаційно-комунікаційних сервісів», – сказав Андрій Кузміч.

В рамках форуму директор департаменту ІТ УДЦР презентував учасникам заходу «Портал послуг Українського державного центру радіочастот», у створенні якого також брали участь представники операторів мобільного зв’язку, члени української асоціації операторів зв’язку «Телас», суб’єкти господарювання, які надають послуги широкосмугового доступу, члени Інтернет Асоціації України.

«Зі створенням Порталу послуг та електронного кабінету авторизованого користувача, автоматизовано процеси формування електронних заявок на послуги УДЦР з підготовки висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ радіотехнологій GSM-800, GSM-900, GSM-1800, ІМТ-2000 (UMTS) та фіксованого широкосмугового радіодоступу, оформлення дозволів на експлуатацію РЕЗ тощо. Зі збільшенням переліку послуг буде також впроваджено геоінформаційний сервіс та сервіс онлайн оплати послуг», – зазначив Андрій Кузміч.

Доповідь представника УДЦР викликала велику зацікавленість учасників конференції.

Нагадаємо, що у минулому році на форумі ACAIP 2016, представник УДЦР виступив з доповіддю «Актуальні питання регулювання радіочастотного ресурсу України».

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search