Спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6 126 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 1 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Крім того, за період з 4 по 10 лютого фахівці підприємства підготували 9 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 337 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 1195 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 632 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 68 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 91 незаконно діючий пристрій.

Найбільше порушень на минулому тижні виявлено в Одеській – (24), Полтавській – (23), Черкаській – (22) областях, а також в м. Києві та області – (22).

Також виявлено та усунено дію 17 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 52 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 4 по 10 лютого до бази даних внесено 1040 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства також проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search