Ці порушення були виявлені спеціалістами УДЦР під час технічного контролю телекомунікаційних мереж загального користування

УДЦР продовжує інформувати користувачів послуг про результати виробничої діяльності. У період з 6 серпня по 12 серпня 2015 року фахівці УДЦР підготували 2 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 337 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 252 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 629 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6 525 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 32 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 6 475 абонентам.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 31 159 РЕЗ, виявили 45 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 79 незаконно діючих пристроїв.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні виявлено у Харківській області (31) та Київському регіоні (22).

Також виявлено та усунено дію 12 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 50 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 6 серпня по 12 серпня до бази даних внесено 63 789 міжнародних ідентифікатори.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 45 випробувань.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search