За період з 25 лютого по 2 березня спеціалісти УДЦР  провели на  мережах операторів зв’язку технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4856 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 6 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші порушення – на мережі мобільного зв‘язку.

Крім того, за цей же період фахівці УДЦР підготували 7 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 447 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 307 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1979 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили 74 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 142 незаконно діючих пристрої.

Найбільше порушень було зафіксовано в Донецькій – (35), Черкаській – (34), Одеській – (33), Хмельницькій – (26) та Вінницькій – (20)  областях.

Також виявлено та усунено дію 13 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 161 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 25 лютого по 2 березня до бази даних внесено 4207 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено також певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search