Два перші і одне третє місця вибороли працівники Українського державного центру радіочастот під час спортивних змагань «Медіа-ігри 2015». Спартакіада проходила в Переяслів-Хмельницькому з 17-18 жовтня.

– Наші спортсмени, не просто виграли, вони показали неймовірні результати. Кожна з перемог – заслужена. Удецеерівці старалися як могли, не зважаючи на сильних суперників в усіх видах змагань, – радіє успіхам інструктор-методист з фізичної культури та спорту УДЦР Олег Тепцов.

Перші місця здобуто в змаганнях з футзалу та стрітболу. Зокрема, в змаганнях з міні-футболу брало участь шість команд. Гравці команди УДЦР у півфіналі перемогли команду «Вега» та у фіналі з рахунком 4:1 здобули перемогу над командою «ІНТЕР». В стрітболі здобуто перемогу над командою «НТКУ», яка стала переможницею V Всеукраїнської спартакіади працівників телебачення, радіо та зв’язку в загальному заліку.

Щодо паркового волейболу, то тут до уваги бралася кількість набраних під час гри очок. Таким чином, команда УДЦР, першу гру програла команді «ІНТЕР» та в подальшому отримала перемогу над командою «НТКУ» та «Київ», зайнявши третє місце.

– Варто відзначити відмінну гру механіка Дениса Родченка, якого було визнано кращим гравцем зі стрітболу, та інженера Віталія Бойка. Кращим воротарем визнано фахівця з документального забезпечення підприємства Олександра Поліщука. Жіночу половину УДЦР представила фахівець з кадрів 1- категорії Катерина Кирилюк, яка виступала у складі нашої команди з паркового волейболу, – розповідає Олег Тепцов.

Отож вітаємо наших гравців-переможців. Зичимо їм нових цікавих змагань і безкінечного везіння. Адже кожна їхня перемога – це перемога всього колективу підприємства в цілому. Хай і надалі їх буде якомога більше!

Більше фото: https://www.facebook.com

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search