За період з 17 по 23 грудня 2015 року підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 34804 РЕЗ, виявили 44 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 172 незаконно діючі пристрої.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні зафіксовано на Львівщині – 100, Києві та Київській області – 15 та Івано-Франківській області – 14.

Із усунених у звітному періоді 399 порушень найбільше приведено використання РЕЗ у відповідність до вимог чинного законодавства в Дніпропетровській – 81, Києві та Київській області – 54, Івано-Франківській – 34, Тернопільській – 33, Одеській – 28 областях.

Також виявлено та усунено дію 33 джерел радіозавад.

Складено 134 акти первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Разом з тим, фахівці УДЦР підготували 10 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 516 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 341 дозвіл на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1012 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку проведено технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 6807 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 23 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – мобільного.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 17 по 23 грудня до бази даних внесено 115287 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 46 випробувань.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search