Завершився третій чемпіонат ДП „Український державний центр радіочастот” з радіозв’язку на коротких хвилях, присвячений Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку. У змаганнях взяли участь 22 радіоспортсмени з 14 філій Центру.

 

У категорії „Робота телеграфом”  переможцем визнано представника Кримської філії УДЦР Юрія Яворського. Друге і третє місця посіли відповідно Андрій Яровой (Луганська філія) та Олександр Сиротенко (Харківська філія).   В десятці кращих опинилися ще по одному телеграфісту з Харківської і Луганської філій, два – з Дніпропетровської філії, по одному – з УДЦР, Запорізької та Полтавської філій.

 

Харківчанин Сиротенко, але вже Андрій, відзначився в категорії „Робота телефоном”. Другим у змаганнях телефоністів став В’ячеслав Кальченко (Луганська філія), третім –  Віктор Рудніченко (Чернігівська філія).

 

У неофіційному командному заліку місця розподілилися наступним чином:

 

      1-е місце – Кримська філія УДЦР;

 

      2-е місце – Харківська філія УДЦР;

 

      3-є місце – Луганська та Дніпропетровська філії УДЦР.

 

 

Переможців нагороджено кубками та дипломами.  Вручили їх начальник УДЦР Павло Слободянюк та заступник начальника з питань РЧМ Володимир Титаренко.

 

Потрібно відзначати, що керівництво Центру приділяє серйозну увагу розвитку радіоспорту на підприємстві, підтримує радіоаматорів. В цьому воно бачить важливий стимул для  розвитку здорового суперництва в колективі, ініціативи працівників, вдосконалення спеціальних знань та практичних навичок. Це ж, у свою чергу, позитивно впливає на виробничі показники підприємства.

 

Start typing and press Enter to search