На запрошення Робочої групи sIRG (Satellite Interference Reduction Group) делегація УДЦР взяла участь у конференції, яку присвячено питанням організації протидії завадам супутникового зв’язку.

 

На конференцію прибули понад 60 представників-організацій sIRG, регуляторних органів, операторів та виробників технічного обладнання.

 

Треба зазначити, що sIRG займається боротьбою з радіозавадами у супутникових мережах, які можуть виникати внаслідок помилки оператора чи через несправне обладнання, а також навмисне втручання у мережу зв’язку.

 

В ході заходу українські фахівці більш детально ознайомилися з основними напрямами діяльності організації, структурою, а також програмами та ініціативами щодо усунення або зменшення дії завад.

 

При розгляді питань порядку денного наші фахівці також мали змогу ознайомитися з сучасними тенденціями та шляхами розширення функціональності існуючих систем супутникового моніторингу, новітніми методиками визначення радіозавад, а також розглянути типові проблеми, які виникають у операторів систем моніторингу і геолокації, визначити шляхи їх розв’язання.

 

Крім того, вони обмінялися практичним досвідом з експертами провідних світових держав щодо виявлення радіозавад і пошуку джерел випромінювання у супутникових мережах.

 

Після узагальнення отриманої інформації, відзначив представник УДЦР, її буде використано у виробничій діяльності Українського державного центра радіочастот.

Start typing and press Enter to search