Вже не вперше названий регіон «лідирує» за кількістю порушень щодо правил використання радіочастотного ресурсу України

Загалом, у період з 15 по 21 жовтня, підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили плановий технічний радіоконтроль параметрів випромінювання  30192 РЕЗ, виявили 36 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 361 незаконно діючих пристрій.

Найбільшу кількість порушень на минулому тижні після Київщини виявлено у Хмельницькій – 36, Черкаській – 32, Харківській – 31, Чернівецькій області – 30.

Також виявлено та усунено дію 7 джерел радіозавад.

Спеціалістами УДЦР складено 98 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Також, фахівці УДЦР підготували 6 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 447 висновків щодо електромагнітної  сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 634 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 664 дозволи – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 7201 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 231 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 7201 абоненту.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 15 по 21 жовтня до бази даних внесено 2870 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 35 випробувань.

Start typing and press Enter to search