Спільна координаційна комісія (СКК) у складі представників Департаменту державного нагляду НКРЗІ, УДЦР та правоохоронних органів провела заходи з припинення порушень законодавства в галузі зв’язку.

Так, у Макарівському районі Київської області фахівцями з радіочастотного моніторингу УДЦР зафіксовано роботу РЕЗ із ознаками порушення законодавства у сфері користування РЧР України.

За результатами роботи СКК встановлено власника РЕЗ, що працював без дозвільних документів. Як наслідок, припинено функціонування незаконно діючих передавачів радіорелейного зв’язку та складено протокол про адміністративне правопорушення.

Треба зазначити, що подібна робота щодо дотримання частотокористувачами Закону України «Про радіочастотний ресурс України» проводиться підрозділами УДЦР на постійній основі, із залученням різноманітного спеціалізованого обладнання.

УДЦР в черговий раз закликає громадян не порушувати чинне законодавство. Адже незаконно діючий передавач не тільки шкодить якісній роботі інших діючих мереж радіозв’язку, але й створює передумови припинення роботи власних абонентів в будь-який час.

Довідково: Від початку цього року фахівцями УДЦР виявлено 3541 незаконно діючих пристроїв. Кількість усунутих НДП – 2145, з них на основі звернень до порушників – 1651.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search