Спільна координаційна комісія (СКК) у складі представників УДЦР, Департаменту державного нагляду НКРЗІ та правоохоронних органів провела заходи з припинення порушень законодавства в галузі зв’язку.

Так, у Макарівському районі Київської області фахівцями з радіочастотного моніторингу УДЦР зафіксовано роботу РЕЗ із ознаками порушення законодавства у сфері користування РЧР України.

За результатами роботи СКК  встановлено власника РЕЗ, що працювали без дозвільних документів. Як наслідок,  припинено функціонування незаконно діючих передавачів радіорелейного зв’язку та складено протокол про адміністративне правопорушення.

Треба зазначити, що подібна робота щодо дотримання частото-користувачами Закону України «Про радіочастотний ресурс» проводиться підрозділами УДЦР на постійній основі, із залученням різноманітного спеціалізованого обладнання. Але головне тут – свідомість громадян, які повинні самі налаштувати себе на чесне життя.

УДЦР в черговий раз закликає громадян не порушувати чинне законодавство. Адже незаконно діючий передавач не тільки шкодить якісній роботі інших діючих мереж радіозв’язку, але й створює передумови припинення роботи власних абонентів в будь-який час.

Start typing and press Enter to search